Korona Młodych

Celem młodzieżówki Konfederacji Korony Polskiej jest przede wszystkim propagowanie wartości takich jak Wiara, Rodzina, Własność.

WIARA – jesteśmy młodzieżówką katolicką i wiemy, że kiedy Bóg jest na pierwszym miejscu, wszystko jest na właściwym miejscu.

RODZINA – rodzina jest podstawową komórką społeczeństwa. Sprzeciwiamy się ruchom i organizacjom dążącym do jej rozbicia, takich jak tęczowi sodomici.

WŁASNOŚĆ – rozwój cywilizacji opiera się w ogromnym stopniu na dążeniu jednostek do pomnażania swojego majątku i pozostawieniu go dla przyszłych pokoleń. Jesteśmy przeciwni rozkradaniu Polaków przez Bandę Czworga (PiS, PO, Lewicę i PSL – lewiatany polityczne ery postkomuny) i chcemy, aby podatki były niskie i proste.

Nasza młodzieżówka kształci młodych ludzi, aby przygotować ich do aktywnego udziału w życiu politycznym Polski. Organizujemy w tym celu wyjazdy integracyjno-szkoleniowe i liczne debaty wewnętrzne, bierzemy również udział w debatach z przedstawicielami innych młodzieżówek. Czynnie działamy z naszymi starszymi kolegami z Konfederacji Korony Polskiej (tzw. „Korony Starych”).

Nasi członkowie mogą liczyć na udział w konferencjach prasowych w Sejmie i poza nim, a także na udział w Komisjach Sejmowych.