Korona Młodych

Celem młodzieżówki Konfederacji Korony Polskiej jest przede wszystkim propagowanie wartości takich jak Bóg, Honor i Ojczyzna. Gdy Bóg jest w centrum życia to wszystko wtedy jest na właściwym miejscu.

Zadaniem naszej młodzieżówki jest przygotowywanie wniosków do budżetów obywatelskich, które rzeczywiście będą miały pozytywny wpływ na otaczającą nas rzeczywistość, a także składanie petycji w różnych ważnych sprawach.

Prócz tego nasza młodzieżówka będzie podejmować się organizacji różnych ważnych wydarzeń i spotkań w miastach całej Polski. Duży nacisk kładziemy na wychodzenie do młodzieży i nie unikanie rozmowy z nimi na ważne tematy.

Będziemy także działać w powstającym sejmowym Zespole Parlamentarnym do spraw Młodzieży, a także zorganizujemy w porozumieniu z Konfederacją Korony Polskiej Parlament Młodego Pokolenia, czyli SDiM w wersji bez organiczeń.

My, młodzi, zgromadzenie w „Koronie Młodych”, sprzeciwiamy po okrągłostołowemu rozkradaniu Polski poprzez rządy PiS-u, PO, Lewicy, PSL-u. Przeciwstawiamy się temu dlatego, że widzimy jak Nasza Ojczyzna jest bełtana z błotem dla celów zysków partii. Nie godzimy się na zunifikowanie Rzeczypospolitej, naszej armii. Nie chcemy państwa opiekuńczego, każdy wie co dla niego jest najlepsze. Obrzydza nas propaganda LGBTQ+. W naszych sercach pozostaje Bóg Ojciec. Wolność jest dla nas najważniejsza. Możliwość, a nie przymus. Wybieramy prawdę, a nie propagandę. Barwy mamy jedne: BIAŁO-CZERWONE. Nie godzimy się na ukrainizację Polski. Dążymy do prawdy historycznej i nigdy nie damy gloryfikować Bandery, Hitlera, czy Stalina. Chcemy by doszło do rozliczenia zbrodni plandemicznej 2020 r. – 2022 r. Programami socjalnymi gardzimy. Ograniczenie dostępu do broni to demilitaryzacja kraju. Tylko uzbrojony naród może przetrwać.