WYJAZDY KORONY MŁODYCH

Korona Młodych jak zapowiedziała tak zrobiła. Na konferencji prasowej w Sejmie 13 stycznia 2023 roku ogłosiliśmy nasz program do zrealizowania na rok 2023. W programie znalazł się między innymi podpunkt o zajęciach integracyjno-szkoleniowych. Jeden wyjazd już się odbył, a w planie mamy już następne dwa. Uczestnikom ostatniego wyjazdu bardzo się podobało i z całą pewnością możemy zapewnić, że kolejne wyjazdy będą również się wszystkim podobały. To czas nie tylko na pogłębianie wiedzy, ale też czas na wspólną integrację pod jednym sztandarem – Konfederacji Wolność i Niepodległość. Dlatego na nasze wyjazdy zapraszamy nie tylko członków Korony Młodych, ale także członków wszystkich koalicyjnych młodzieżówek i partii. Zapraszamy także wszystkich, którzy nie działają w żadnej partii, ani młodzieżówce, ale bliskie im są poglądy Konfederacji.

Lista wyjazdów:

1. Wyjazd zimowy Korony Młodych 2023

13-15 stycznia 2023, Warszawa

2. Wyjazd wiosenny Korony Młodych 2023

14-16 kwietnia 2023, Wrocław

Już w kwietniu w dniach od 14 do 16 kwietnia widzimy się we Wrocławiu na drugim wyjeździe Korony Młodych, który tym razem odbędzie się we Wrocławiu. Serdecznie zapraszamy do zapisywania się, a poniżej przedstawiamy szczegóły: Wykłady w czasie wyjazdu będą prowadzić:

– Krzysztof Tuduj (Poseł na Sejm RP, wiceprezes Ruchu Narodowego) – Dariusz Szumiło (przedsiębiorca, prezes Nowej Nadziei Dolnośląskie)

– Paweł Wołoszczuk (wicedyrektor biura sejmowego Konfederacji)

– Ireneusz Jabłoński (ekonomista, były wiceprezydent Łodzi)

– Marta Czech (rzecznik prasowy Konfederacji Korony Polskiej)

– Julian Wąsek (prezes fundacji Szkoła 2.0, na liście Forbes „25 under 25”)

– Jakub Korzeniewski (II wiceprezes Korony Młodych)

Prócz wykładów w planie przewidziana jest także debata oksfordzka, panele dyskusyjne, konkurs wiedzy o polityce, spacer po Wrocławiu, Eucharystia oraz wyjście na strzelnicę.

Dokładny koszt wyjazdu nie jest jeszcze znany, ale będzie to kwota w granicach 200 złotych z noclegiem lub 50 złotych bez noclegu. W cenę wyjazdu nie wlicza się zajęć na strzelnicy i posiłków. Zapisy trwają do 3 marca 2023 roku do godziny 23.59, ale liczba miejsc jest ograniczona. Zapraszamy serdecznie do zapisywania się pod tym linkiem: https://forms.gle/1RMpp66CsFdoMZup8

3. Wyjazd letni Korony Młodych 2023

Lipiec 2023, lokalizacja w trakcie ustaleń Link do zapisów pojawi się wkrótce