Dołączajcie do nas!

Ludzie mówią, że kilometry nie mają znaczenia i że wiek to tylko liczba. Taka jest prawda❗️

👑Korona Młodych to ludzie z całej Polski. Nie jesteśmy z jednego miasta, ani nawet województwa. Mieszkamy w różnych częściach całej Polski i w każdym okręgu wyborczym mamy po kilka osób, a do tej pory nie działamy jeszcze we wszystkich okręgach.

👉Mimo tego jesteśmy w stanie spotykać się na żywo kilka razy do roku dzięki projektowi „Szkoła Korony Młodych”.

👉Prócz tego działamy w świecie wirtualnym, gdzie kilometry tym bardziej nie mają znaczenia. Nasi członkowie rozmawiają ze sobą na Discordzie nawet codziennie, a do tego dochodzą rozmowy o polityce przy kawie w każdą sobotę, spotkania okręgowe raz na dwa tygodnie, czy też debaty wewnętrzne, które również odbywają się raz na dwa tygodnie.

👉Co wyjątkowo atrakcyjne każdy z naszych członków może kiedy tylko najdzie go na to ochota przyjechać do Warszawy na posiedzenie Sejmu i uczestniczyć w konferencjach prasowych.

To jeszcze nie koniec. Oprócz kilometrów wspomnieliśmy na początku posta o wieku. Korona Młodych działa dopiero od nieco ponad 6 miesięcy. To nic. Mimo tego działamy prężniej od młodzieżowek partyjnych, które są na rynku nawet 7 lat. Częste spotkania, wyjazdy, konferencje prasowe, integracja, zdobywanie wiedzy.

To wszystko niewątpliwie czyni nas najlepszą organizacją młodzieżową w Polsce! Zatem nie zwlekajcie i dołączcie do młodzieżówki Konfederacji Korony Polskiej. Zapisy do Korony Młodych poprzez formularz rejestracyjny:

Jeśli wiek nie pozwala Ci na dołączenie do Korony Młodych masz jeszcze Koronę „Starych”. Mając nasze poglądy na świat i rzeczywistość nie możesz być biernym obywatelem. Weź przyszłość w swoje ręce i działaj z nami. Niezależnie od tego w jakim jesteś wieku powinno zależeć Ci na Polsce. W końcu to ma wpływ na Twoje dzieci i wnuki. Zadbajmy wspólnie o Polskę❗️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *