Program na rok 2023

🔵 Na konferencji prasowej 13 stycznia zaprezentowaliśmy program Korony Młodych na 2023 rok. Prezentuje się on następująco:

✅ Zaangażowanie Korony Młodych w kampanię do wyborów parlamentarnych

Jako Korona Młodych w zbliżających się wyborach parlamentarnych w 2023 roku dokonamy wszelkich starań ku zwycięstwu Konfederacji Wolność i Niepodległość. Korona Młodych w całej Polsce będzie zaangażowana w promowanie Konfederacji poprzez m.in. zbieranie podpisów, rozwieszanie plakatów, czy też tworząc spot wyborczy. Musimy połączyć siły wspólnie jako cała Konfederacja w walce o zwycięstwo, w walce o Polskę, bo przecież o to właśnie walczymy.

✅ Organizacja cyklicznych zajęć integracyjno-szkoleniowych

Zależy nam na wspólnej integracji całego zespołu Korony Młodych oraz na tym, aby każdy członek mógł czerpać korzyści indywidualne w postaci zdobywania coraz większej wiedzy. Umożliwiamy to organizując spotkania integracyjne, szkolenia, czy też wykłady często z szeroko znanymi osobami w gronie naukowym, czy też naszymi czołowymi politykami. Prócz tego umożliwiamy udział w wyjazdach i szkoleniach osobom spoza naszej młodzieżówki.

✅ Utworzenie sejmowego Zespołu Parlamentarnego ds. Młodzieży

My, jako przede wszystkim młodzi ludzie pragniemy działać na rzecz młodego pokolenia Polaków. Uważamy, że poziom determinacji oraz pasji jaką wkładają młodzi ludzie w swoją przyszłość jest godzien utworzenia własnego zespołu parlamentarnego. Jest to świetny pomysł na powiększanie roli młodzieży w naszym społeczeństwie co uważamy za niezwykle ważne. Zespół ten skierowany jest do wszystkich młodych ludzi niezależenie od poglądów politycznych, dlatego jest to inicjatywa ponadpartyjna.

✅ Uruchomienie wolnej od propagandy telewizji młodzieżowej

My, jako najlepsza organizacja młodzieżowa w Polsce chcielibyśmy dostarczać najlepszych i najbardziej rzetelnych informacji. Najlepsze informacje według nas to takie które są wolne od reżimowej propagandy, przedstawiające stan faktyczny sytuacji. Chcielibyśmy także uświadamiać młode pokolenia Polaków jak wiele znaczą dla Polski oraz jak ich głos jest cenny. Młodzież zasługuje na poznanie faktów nie objętych propagandą reżimową.

✅ Zaangażowanie w działalność lokalną

Poza tym, że jesteśmy organizacją młodzieżową najbardziej widoczną w Sejmie podczas konferencji prasowych, komisji sejmowych, czy też innych istotnych dla Polski wydarzeń chcielibyśmy umocnić nasze struktury na poziomie lokalnym. Nasze struktury na poziomie lokalnym, są już szeroko rozwinięte. Daje nam to zielone światło na pełną mobilizację okręgową w postaci organizacji lokalnych spotkań, pojawianiu się w lokalnych mediach, czy też organizowania lokalnych konferencji prasowych, a także zaangażowania w lokalne rady miasta, gminy, powiatu, czy sejmiki wojewódzkie.

🔵 Tego wszystkiego chce Korona Młodych i wspólnymi siłami tego dokonamy. Zachęcamy do wstępowania w nasze szeregi, a wszystkich, którzy wolą pozostać neutralni politycznie lub wiek nie pozwala im na dołączenie do nas zachęcamy do wsparcia naszej pracy.

❓Jak to zrobić? Wesprzyj nas darowizną wpłacając dowolną kwotę na nasze konto: 07 1020 1026 0000 1502 0557 0009.

❤️ Dziękujemy za każdą wpłatę! To pomoże rozwinąć nam skrzydła i działać jeszcze prężniej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *