Czym się zajmuje Korona Młodych?

Oficjalna strona Korony Młodych – młodzieżówki Konfederacji Korony Polskiej.

Korona Młodych została oficjalnie zainaugurowana 22 czerwca 2022 roku. Jesteśmy świeżą i młodą młodzieżówką partii Konfederacji Korony Polskiej Grzegorza Brauna.

Działamy w całej Polsce i w różnych dziedzinach życia. Nasi członkowie to ludzie o różnych zainteresowaniach, z których każde jest wyjątkowe i potrzebne. Każdy z nas wnosi swoją cegiełkę do tworzenia naszej partii.

Jeżeli masz takie samo lub podobne zdanie, wstąp do nas już teraz! Jesteśmy szansą na nowe otwarcie na scenie politycznej. Przyjdź do najbliższego biura Konfederacji Korony Polskiej, tam czeka na ciebie koordynator. Obserwuj nas na Facebooku, Instagramie, Tik Toku, Twitterze oraz YouTubie.

AKTUALNOŚCI

#KoronaGdańsk maszeruje za Życiem i Rodziną. To podstawowe wartości naszej cywilizacji łacińskiej i my też chcemy by nikomu nie odmawiano prawa do życia. Instytucja Tradycyjnej i jedynie tak rozumianej rodziny powinna znajdować się pod szczególną ochroną✝️👨‍👩‍👧‍👦🇵🇱

#ZaŻyciem

Obrona granic, porządku i polskiej kultury to żaden rasizmem a obowiązek ‼️✅🇵🇱

Nie dla multikulturalizm 🚫

Na Konferencji w Sejmie „Zmiany klimatu. Polityka a nauka” 🇵🇱
Kryzys klimatyczny jest narracją polityczną opartą na manipulacji statystykami i kłamstwach, która zajmuje każde możliwe stanowisko, aby móc potem przyznać sobie rację.

3

Zachęcam do oglądania – my pomagamy z transmisją!

Korona Młodych także obecna ✅

Bardzo dobra akcja! Wielkie brawa 👏💪🇵🇱

Przemiła pani redaktor @AGozdyra weszła ze mną w mały spór 😉

@KONFEDERACJA_ @KoronyPolskiej @KoronaMlodych @GrzegorzBraun_ @Wlodek_Skalik @MartaAnnaCzech

Wczytaj więcej

Obserwuj nas

Nowe informacje zostaną wysłane na Twojego maila.