Czym się zajmuje Korona Młodych?

Oficjalna strona Korony Młodych – młodzieżówki Konfederacji Korony Polskiej.

Korona Młodych została oficjalnie zainaugurowana 22 czerwca 2022 roku. Jesteśmy świeżą i młodą młodzieżówką partii Konfederacji Korony Polskiej Grzegorza Brauna.

Działamy w całej Polsce i w różnych dziedzinach życia. Nasi członkowie to ludzie o różnych zainteresowaniach, z których każde jest wyjątkowe i potrzebne. Każdy z nas wnosi swoją cegiełkę do tworzenia naszej partii.

Jeżeli masz takie samo lub podobne zdanie, wstąp do nas już teraz! Jesteśmy szansą na nowe otwarcie na scenie politycznej. Przyjdź do najbliższego biura Konfederacji Korony Polskiej, tam czeka na ciebie koordynator. Obserwuj nas na Facebooku, Instagramie, Tik Toku, Twitterze oraz YouTubie.

AKTUALNOŚCI

Dziś reprezentowałem @KoronaMlodych w @BezretuszuTVP w którym pojawił się Szanowny pan poseł @krzysztofmulawa . Miłego wieczoru, z Bogiem.

Konferencja dot. braku miejskich obchodów Rzezi Wołyńskiej ❌

W niej uczestniczyli 👇
Przewodniczący okręgu 35 Korony Młodych (Mateusz Makuch) wraz z gościnnym udziałem Przewodniczącego okręgu 34 Korony Młodych @Koronamlody34 (Jakub Kropidłowski) 🇵🇱

Ciąg dalszy w komentarzach!

Hiszpania pokonuje Anglię 2:1 i zdobywa tytuł Mistrza Europy 2024 w piłce nożnej! 🔥🔥 Co za mecz, w drugiej połowie!
#EURO2024 #ESPENG

Okręg 15 był dzisiaj obecny w Domostawie, na uroczystości odsłonięcia Pomnika Rzezi Wołyńskiej. Dobrze jest widzieć, że w Polsce są jeszcze Polacy. 🇵🇱

Tłumy nad odsłonięciu pomnika Rzeź Wołyńska 🇵🇱💪🏻

Lewica już 14 lipca 1789 roku pokazała, że jest całkowicie pozbawiona moralności, ale niektórzy dopiero teraz się o tym dowiadują.
Ciekawe, czy wówczas również była masa ameb, które zaraz przed ścięciem na gilotynie wytknęły rewolucyjnym hordom hipokryzję.
Śmierć ideom rewolucji!

Część i Chwała poległym [*]

dzisiejszego dnia żydokomuna zabrała nam wielkiego żołnierza Rzeczypospolitej 🫡
miejmy nadzieję, że wkrótce wróci
🇵🇱🇵🇱🕊️
(zachęcam do RT)

Wczytaj więcej

Obserwuj nas

Nowe informacje zostaną wysłane na Twojego maila.