Czym się zajmuje Korona Młodych?

Oficjalna strona Korony Młodych – młodzieżówki Konfederacji Korony Polskiej.

Korona Młodych została oficjalnie zainaugurowana 22 czerwca 2022 roku. Jesteśmy świeżą i młodą młodzieżówką partii Konfederacji Korony Polskiej Grzegorza Brauna.

Działamy w całej Polsce i w różnych dziedzinach życia. Nasi członkowie to ludzie o różnych zainteresowaniach, z których każde jest wyjątkowe i potrzebne. Każdy z nas wnosi swoją cegiełkę do tworzenia naszej partii.

Jeżeli masz takie samo lub podobne zdanie, wstąp do nas już teraz! Jesteśmy szansą na nowe otwarcie na scenie politycznej. Przyjdź do najbliższego biura Konfederacji Korony Polskiej, tam czeka na ciebie koordynator. Obserwuj nas na Facebooku, Instagramie, Tik Toku, Twitterze oraz YouTubie.

AKTUALNOŚCI

Na temat strajków klimatycznych mam tylko 3 słowa do powiedzenia…

#strajkklimatyczny
👇👇👇

@RadoPaciej mój kandydat do Europarlamentu 👍😉

POLSKA RACJA STANU PRIORYTETEM🇵🇱🇵🇱

👉 @DianaR_Korona: W Parlamencie Europejskim chcę bronić interesów naszego kraju i tożsamości narodowej Polaków! (…) Dla Polski w obecnej postaci UE jest większym zagrożeniem niż szansą na dalszy rozwój!

✅ Diana Ruchniewicz do Parlamentu Europejskiego! Rekomenduję 👍🇵🇱❤️

🔥 Ogłoszone! Liderem #Konfederacja @KoronyPolskiej na warszawskiej liście @KONFEDERACJA_ do PE będzie #DianaRuchniewicz z @KoronaWarszawa!

Jak @DianaR_Korona zapowiada: W Parlamencie Europejskim chcę bronić interesów naszego kraju i tożsamości narodowej Polaków❗️

❌🇪🇺
✅🇵🇱

7. Konieczna będzie termomodernizacja budynków, na która nie będzie stać większości polskich rodzin
8. Ochroną nie są obejmowani najsłabsi tylko ci, którzy manifestują swoją odmienność i problemy z tożsamością płciową.

Czas wstawić się za Polską w PE.
Warszawa Konfederacja nr 3

Z listy warszawskiej do Parlamentu Europejskiego z pozycji nr 3 startuje nasza koronna kandydatka o książęcym imieniu – Diana Ruchniewicz! 🇵🇱👑⚜️
Polecam!

@KONFEDERACJA_ @KKonfederacji_ @KoronyPolskiej @KoronaMlodych @KoronaWarszawa @Diana_Raw_ @KancelariaSejmu @Europarl_PL…

Wczytaj więcej

Obserwuj nas

Nowe informacje zostaną wysłane na Twojego maila.